Ogłoszenia parafialne z dnia 1 kwietnia 2018 r.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Dziś Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. o godz. 6.00,  9.00; 10.30 i 12.00 z chrztami.
    Nie będzie Mszy św. po południu o godz. 18.00.
    Osiem początkowych  dni Wielkanocy stanowi oktawę Wielkanocy. Obchodzi się je jako uroczystość.
  2. Jutro Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy – porządek Mszy św. niedzielny tzn. o godz. 7.00; 9.00; 10.30; 12.00 i 18.00.
    Ofiary składane na tacę są przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. Piątek – z racji oktawy Wielkanocy, można spożywać pokarmy mięsne.
  4. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W Oktawie nowenna do Bożego Miłosierdzia w naszej świątyni po Mszy św. o godz. 18.00
  5. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego oraz za wykonanie pięknej dekoracji Ciemnicy i Grobu Pańskiego.
    Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do godnego, dobrego i pięknego przeżycia Triduum Paschalnego. Szczególnie Ministrantom i lektorom, scholi, Totus Tuus ,wszystkim  pełniącym staż przy Grobie Pańskim w tym Ochotniczej Staży Pożarnej.
  6. Na stoliku są dostępne tygodniki katolickie Idziemy oraz  Niedziela.