Ogłoszenia parafialne z dnia 14 stycznia 2018 r.

II Niedziela Zwykła

1. Dziś światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. „Przyjmować, chronić, promować i integrować imigrantów i uchodźców”  – to przesłanie papieża na ten dzień.
  2. W dniach 18-25 stycznia będzie miał miejsce Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. We wtorek 16 stycznia w I rocznicę śmierci o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji  zmarłego rok temu ks. Proboszcza Wojciecha Makowskiego.
  4. W najbliższą sobotę 20 stycznia o godz. 11.00 w katedrze Warszawsko Praskiej przy ul. Floriańskiej będzie miało miejsce liturgiczne wprowadzenie, zwane ingresem – nowego pasterza diecezji Ks. bp Romualda Kamińskiego.
  5. 28 stycznia w naszej parafii zwyczajem lat ubiegłych dzieci wraz z opiekunami udadzą się jako kolędnicy misyjni do rodzin naszej parafii. Chętnych do przyjęcia dzieci prosimy o wpisywanie się na listę dostępną w zakrystii.
  6. Zapraszamy na rodzinne kolędowanie wszystkich śpiewających i grających parafian w niedzielę 28 stycznia po Mszy św. o godz. 18.00.
  7. Wizyta duszpasterska w najbliższym tygodniu.
    • Poniedziałek 15 stycznia od 16.00
      Odrowąża od Środkowej do ul. Gałczyńskiego