Ogłoszenia parafialne z dnia 26 listopada 2017 r.

Niedziela Chrystusa Króla

1. Dziś Niedziela Chrystusa Króla. Po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia Jezusowi Chrystusowi. Zbiórka do puszek z przeznaczeniem dla chrześcijan prześladowanych.
  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. zbiorowa.
  3. W czwartek święto św. Andrzeja Apostoła.
  4. W piątek 1 XII przypada I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.00. Z Najświętszym sakramentem do osób chorych udamy się przed świętami, przy okazji rekolekcji.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy adwent, okres przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.
  6. Wizyta duszpasterska rozpocznie się wcześniej, w I tygodniu adwentu od osiedla przy ul. Małachowskiego. Szczegóły podamy za tydzień.
  7. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii odbędą się 21, 22 i 23 grudnia.
  8. Burmistrz Miasta Marki i Marecka Wspólnota Samorządowa zapraszają rodziny z dziećmi na Mikołajki 2 grudnia na godz. 16.00 do Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Szkolnej 9.