Bierzmowanie

Informacje dla kandydatów do bierzmowania:
 1. Na ostatnim spotkaniu (sobota 18.11.2017) mówiłem młodzieży, że z
  ks. Proboszczem pragniemy spotkać się na krótką duszpasterska rozmowę. Chodzi o uczniów klas III gimnazjum i I szkoły średniej. Zapytamy także o podstawową znajomość prawd wiary np. Dekalog, 7 sakramentów św., Wierzę w Boga … . Uczniowie klas I szkoły średniej zapytani zostaną dodatkowo o znajomość świętego patrona do bierzmowania.
  Obiecałem, ze informacja ta pojawi się na stronie internetowej parafii. Dotrzymuję słowa i podaję terminy. (spotkanie będzie w kancelarii parafii, wejście do plebanii, ewentualnie w zakrystii, w zależności ile osób przyjdzie)
  Czwartek 23 listopada
  18.30 uczniowie klas III Gimnazjum
  Piątek 24 listopada
  18.30 uczniowie klas I Liceum (można przyjść także wcześniej, na 17.00 proszę wtedy zadzwonić domofonem na plebanię)
  Sobota 25 listopada
  15.00 uczniowie klas I Liceum
  15.30 uczniowie klas III Gimnazjum
  Poniedziałek 27 listopada
  18.30 uczniowie klas III Gimnazjum
 2. W ramach przygotowania do bierzmowania planowane jest w najbliższym czasie jedno spotkanie w Ząbkach 2 grudnia o godz. 19.00 przy ul. 11-Listopada 4 w par. Miłosierdzia Bożego. W ramach spotkania przewidziane są konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie przy herbacie. Wszystko powinno zamknąć się w czasie 1,5 -2 godziny.