Ogłoszenia parafialne z dnia 19 listopada 2017 r.

XXXIII Niedziela Zwykła

 1. Dziś Światowy Dzień Ubogich. Taca na Seminarium Duchowne naszej diecezji.
 2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 3. W sobotę 25 listopada nabożeństwo Drogi Betlejemskiej.
 4. Wspomnienia w tygodniu:
  Poniedziałek:  św. Rafała Kalinowskiego,
  Wtorek: wspomnienie Ofiarowanie N.M.P,
  Środa: św. Cecylii.
 5. Za tydzień Niedziela Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, zbiórka do puszek z przeznaczeniem dla chrześcijan prześladowanych.
 6. Domowy Kościół diecezji warszawsko-praskiej zaprasza Małżeństwa i Narzeczonych na diecezjalne Warsztaty Małżeńskie: Wybrani do Miłości – Sekret szczęśliwego małżeństwa! Rekolekcje odbędą się 23, 24 i 25 listopada 2017 od czwartku do soboty w godzinach od godz. 19:00 do 21:00 w sali kurialnej z tyłu katedry warszawsko praskiej przy ul. Floriańskiej 3. Warsztaty poprowadzi Jacek Pulikowski,  terapeuta, specjalista do spraw  rodziny, autor wielu książek i publikacji. Uczestnictwo w Warsztatach jest BEZPŁATNE, W miarę możliwości zapewniona będzie opieka dla dzieci.