Ogłoszenia parafialne z dnia 29 października 2017 r.

XXX Niedziela Zwykła

1.  Kończy się miesiąc różańcowy. Dziś oraz jutro i we wtorek ostatnie nabożeństwa różańcowe w kościele o godz. 17.30
  2. W środę będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych.
    Msze św. w kościele jak w każdą niedzielę.Po Mszy św. o godz.18.00 procesja żałobna wraz z pięcioma stacjami i wypominkami.
    Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy  w poszczególne dni od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. W czwartek przypada Wspomnienie  Wszystkich Wiernych Zmarłych.
    Msze św. w kościele będą o godz. 8.00; 10.00; i 18.00. Po Mszy św. o godz. 18.00  będzie procesja żałobna z wypominkami.Kancelaria nie będzie czynna.
  4. W pierwszy piątek  miesiąca listopada, uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Spowiedź miesięczna od godz. 17.00.
    Z Najświętszym Sakramentem do osób chorych udamy się od godz. 14.00
  5. W sobotę oddamy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo pierwszosobotnie.
    Tego dnia wspomnienie św. Karola Boromeusza
  6. Przyjmujemy na wypominki;
    Jednorazowe; czytane 1 i 2 listopada,
    Roczne; czytane w niedziele przed Mszą św. o godz. 12.00,
    Msze św. zbiorowe za zmarłych; sprawowane w pierwsze poniedziałki miesiąca o godz. 18.00.
  7. Za tydzień I Niedziela Miesiąca. Po Sumie nabożeństwo Eucharystyczne.