Ogłoszenia parafialne z dnia 10 września 2017 r.

XXIII Niedziela Zwykła

1. Taca dzisiejsza będzie przeznaczona jest na potrzeby Seminarium Duchownego naszej diecezji.
  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a ponieważ będzie to także 13 dzień miesiąca po Mszy św., Różaniec Fatimski.
  3. W czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. w kościele o godz. 8.00 i 18.00.
  4. W piątek wspomnienie N.M.P Bolesnej.
  5. W sobotę wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa.
    O godz. 12.00 spotkanie dla młodzieży klas I szkoły średniej zainteresowanej bierzmowaniem.
  6. W niedzielę za tydzień dzień Środków Oddziaływania społecznego. Rozpoczną się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
    Msze św. o godz. 10.30 i 12.00 z udziałem dzieci przygotowujących się do I Komunii św. – klas III oraz opiekunów.
  7. W następny poniedziałek 18 września święto św. Stanisława Kostki.