Ogłoszenia parafialne z dnia 13 sierpnia 2017 r.

XIX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj: po sumie spotkanie panów z Totus Tuus, po wieczornej Mszy św. nabożeństwo Fatimskie.
    Środki uzyskane z dzisiejszej sprzedaży prasy katolickiej zostaną przekazane na potrzeby ministrantów;
  2. Wtorek: Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, jak również państwowe święto Wojska Polskiego. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy nastąpi obrzęd poświęcenia owoców i ziół.
    Tego dnia przypada również 97. rocznica Bitwy Warszawskiej, zwanej również „Cudem nad Wisłą”;
    Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy nawiedzą konkatedrę na Kamionku i tam odmówią pobożnie Ojcze Nasz Credo (Wierzę);
  3. Środa: wyrusza z sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej na Kamionku Praska Pielgrzymka Piesza Ruchu Pomocników Matki Kościoła na Jasną Górę.