Ogłoszenia parafialne z dnia 23 lipca 2017 r.

XVI Niedziela Zwykła

  1. Wspomnienia w najbliższym tygodniu:
  2. Poniedziałek; św. Kingi
  3. Wtorek; św. Jakuba Apostoła
  4. Środa; świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.
  5. Sobota; św. Marty
  6. Informujemy, że w najbliższym czasie są już w  dużej mierze zajęte intencje Mszy św.  Msze św. w każdą środę o godz. 18.00 odprawiane są jako zbiorowe. Każdy ma prawo zatem do tej Mszy św. dołączyć swoją intencję.
  7. W gablocie i na stoliku dostępne są informacje o rekolekcjach prowadzonych przez Ojców Franciszkanów – w rożnych terminach tym roku, a także przez egzorcystę ks. Andrzeja Trojanowskiego w Zduńskiej Woli pod koniec tego miesiąca.
  8. Za tydzień po każdej Mszy św. poświęcenie samochodów w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa.
    Ks. Proboszcz zaprasza Kółka Żywego Różańca na spotkanie w kościele, w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00