Ogłoszenia parafialne z dnia 18. czerwca 2017 r.

XI Niedziela Zwykła

1. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc w organizacji Bożego Ciała, za dekorację trasy oraz pięknych ołtarzy na Boże Ciało. Dziękujemy wszystkim grupom parafialnym za zaangażowanie oraz – za asystę policji.
    Msze św. w intencji tych, którzy tworzyli i wspomagali ołtarze na Boże Ciało:

• I Ołtarz 2 lipca o godz. 12.00
    • II Ołtarz 16 lipca o godz. 12.00
    • III Ołtarz 23 czerwca o godz. 18.00
    • IV Ołtarz 30 lipca o godz. 12.00
      Zapraszamy na litanię, nieszpory i procesje eucharystyczne po Mszy św. o godz. 18.00.
  2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 18.00 i procesji błogosławieństwo wianków.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego o godz. 8.00 zapraszamy dzieci rodziców opiekunów nauczycieli i pracowników szkół.
    Zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.
    Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa jest dniem modlitw o uświęcenie kapłanów.
    Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne
  5. W sobotę Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.
  6. Komunikat Policji.
    Komisariat Policji w Markach informuje o funkcjonowaniu Rządowego Programu pod nazwą Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.
    Zachęcamy do korzystania z aplikacji internetowej pod nazwą Moja Komenda – dostępnej na smartfonach.
  7. Są cztery wolne miejsce miejsca na pielgrzymkę do Włoch w terminie od 28 września do 7 października. W programie m.in. Bolonia Florencja, Siena, Rzym, Neapol. Pompeje, Asyż, Ferrara. Szczegóły u ks. Proboszcza.