Ogłoszenia parafialne z dnia 4. czerwca 2017 r

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1. Niedziela dzisiejsza; to uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
    o godz. 10.00 i 12.00 rocznica Komunii Świętej dzieci z klas IV.Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy w kościele będą pobożnie uczestniczyć w uroczystym śpiewie hymnu O Stworzycielu, Duchu Przyjdź.
    Kończy się okres Komunii Świętej wielkanocnej.
    Dziś zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  2. Poniedziałek; święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła
  3. Środa; o godz. 18.00 Nowenna do M.B Nieustającej Pomocy  Msza św. w intencjach zbiorowych.
  4. Czwartek; Czwartek – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  5. Piątek; Piątek po Mszy  św. wieczornej i nabożeństwie czerwcowym ostatnie przedwakacyjne spotkanie dla młodzieży klas III gimnazjum, zainteresowanej przyjęciem sakramentu bierzmowania.
  6. Niedziela za tydzień – uroczystość Najświętszej Trójcy.Zbiórka do puszek na stypendia dla duchownych studiujących za granicą.
  7. Informujemy, że Pierwsza Komunia Św. w roku 2018 odbędzie się w następujących terminach:

Dzieci z klas III SP nr 4:
    w sobotę 5 maja

– o godz. 10.00 i 12.00

Dzieci z klas III SP nr 3:
    w sobotę 19 maja

– o godz. 10.00 klasa III D oraz E
    – o godz. 12.00 klasa III A, B oraz C

w niedzielę 20 maja

– o godz. 10.00 klasa F oraz G

8. Trasa procesji Bożego Ciała w tym roku ulicami Jutrzenki, Pieniążka, Chocimską, Grunwaldzką Walewskiej, Pomnikowa, Norwida, do Sióstr przy ul. Kasztanowej a zakończenie w kościele. Cztery ołtarze według ubiegłych lat.
  9. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych.