Ogłoszenia parafialne z dnia 28. maja 2017 r.

Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dziś I Komunia św. dzieci klas III ze Szkoły Podstawowej nr 4.
    Do piątku będzie  trwał Biały Tydzień .
  2. Środa; święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 18.00 w intencjach zbiorowych.
  3. Czwartek; 1 czerwca rozpoczną się nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 18.00.
  4. Piątek; pierwszy piątek miesiąca czerwca spowiedź od godz. 17.30.
    Z Najświętszym Sakramentem do osób chorych udamy się od godz. 9.00
  5. Sobota; o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu N.M.P oraz nabożeństwo pierwszosobotnie.
    O godz. 10.00 i 11.00 spowiedź dla klas IV Szkoły Podstawowej przed rocznicą Komunii Świętej.
    Zapraszamy w sobotę wieczorem na czuwanie poprzedzające  Zesłanie Ducha Św.; od 19.00 do 21.00 adoracja Najświętszego Sakramentu ze śpiewem uwielbienia, Msza św. z Uroczystości Zesłania Ducha Świętego na zakończenie czuwania o godz. 21.00
  6. Niedziela; za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
    o godz. 10.00 i 12.00 rocznica Komunii Świętej dzieci z klas IV.
  7. Po wieczornych nabożeństwach w tych dniach nowenna do Ducha Świętego.
  8. Informujemy, że w związku z piątkową próbą włamania do świątyni w najbliższym czasie drzwi drewniane zewnętrze kościoła w ciągu dnia ze względów bezpieczeństwa będą zamknięte.