Ogłoszenia parafialne z dnia 14. maja 2017 r.

V Niedziela Wielkanocna

1. Dziś ofiary składane na tacę przeznaczone są na seminarium duchowne.
    Po Mszy św. o godz. 18.00 próba przed bierzmowaniem dla młodzieży, która w piątek przyjmie sakrament bierzmowania.
  2. Wtorek; uroczystość św. Andrzeja Boboli.
  3. Środa; o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. zbiorowa.
  4. Piątek o godz. 18.00 Msza św. podczas której ks. bp Marek Solarczyk udzieli sakramentu bierzmowania.
  5. Sobota; o godz. 10.00 i 12.00 spowiedź dla dzieci i rodzin przed I Komunią św.
  6. Za tydzień I Komunia św. w naszej parafii. Prosimy o uwzględnienie tego że będzie inny układ Mszy św.
    Msze św. o godz. 10.00 i 12.00 zarezerwowane są przede wszystkim dla dzieci klas III SP nr 3 oraz rodzin.
  7. Przykazanie kościelne mówi aby przynajmniej raz w roku, w okresie wielkanocnym przyjąć komunię świętą.