Ogłoszenia parafialne z dnia 30. kwietnia 2017 r.

III Niedziela Wielkanocna

1. Poniedziałek 1 maja  – rozpoczynamy miesiąc maryjny maj. Nabożeństwa majowe w naszym kościele  będą po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
    Zachęcamy parafian do udziału w tych nabożeństwach
    W Wspomnienie św. Józefa rzemieślnika 1 maja, dodatkowa Msza św. o godz. 10.00.
  2. Do odpustu parafialnego 3 maja będziemy przygotowywać się przez Nabożeństwo Czterdziestogodzinne w poniedziałek i wtorek.
    W tych dniach całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu. Prosimy Żywy Różaniec oraz wiernych o adorację Najświętszego Sakramentu.
  3. W środę 3 maja przypada jedno z największy świąt maryjnych w Polsce uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. w naszym  kościele według porządku niedzielnego. Suma odpustowa o godz. 12.00.
    Kazania będzie  głosi ks. dr Zbigniew Iwański
  4. Czwartek wspomnienie św. Floriana, patrona diecezji warszawsko – praskiej
  5. Piątek – od godz. 9.00  udamy się z posługą sakramentalną do zgłoszonych chorych naszej parafii. Spowiedź z okazji I piątku miesiąca od godz. 17.30
  6. Sobota – o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu N.M.P za grzechy świata oraz nabożeństwo wynagradzające.
    Tego dnia święto św. apostołów Filipa i Jakuba.
  7. Za tydzień 7 maja po Sumie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. W najbliższym tygodniu kancelaria nie będzie czynna w poniedziałek i środę.