Ogłoszenia parafialne z dnia 23. kwietnia 2017 r.

II Niedziela Wielkanocna
Niedziela  Miłosierdzia Bożego

1. Na Mszy św. o godz. 12.00 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dzieci z klas III Szkoły Podstawowej nr 3 oraz poświęcenie medalików i krzyżyków.
    Dziś w kościele w Polsce zbiórka do puszek na rzecz dotkniętych wojną w Syrii, szczególnie zrujnowanych w Aleppo natomiast ofiary składane na tacę są przeznaczone na dzieła charytatywne naszej diecezji.
    Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
    O godz. 15.00 w Godzinie Miłosierdzia zapraszamy na koronkę i modlitwę w kościele.
    Udziela się dziś odpustu zupełnego wiernym w Polsce, którzy odmówią koronkę do Miłosierdzia Bożego wobec Najświętszego Sakramentu.
    Dzisiejsza wieczorna Msza św. o godz. 18.00 w intencji zmarłego ks. proboszcza Wojciecha Makowskiego – z okazji przypadających imienin.
  2. Poniedziałek; uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
  3. Wtorek; święto św. Marka Ewangelisty. Dzień imienin ks. bp Marka Solarczyka.
  4. Środa; o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencjach zbiorowych.
  5. Sobota; święto Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy.