Ostanie pożegnanie księdza kanonika proboszcza naszej parafii Wojciecha Makowskiego

20170120_105841W dniu 20 stycznia 2017 rodzina, księża, goście i licznie zgromadzeni parafianie towarzyszyli księdzu proboszczowi Wojciechowi Makowskiemu w jego ostatniej drodze. O godzinie 10 rozpoczęła się Msza  święta żałobna odprawiana przez księdza biskupa Marka Solarczyka i księdza biskupa seniora Kazimierza Romaniuka. We mszy świętej uczestniczyli także przedstawiciele władz miasta Marki, samorządu, szkół wraz pocztami sztandarowymi oraz wszystkich wspólnot parafialnych.

Kim był ksiądz Proboszcz dla naszej parafii najlepiej oddają słowa reprezentanta mareckiego samorządu, radnego Pawła Adamczyka, od lat służącego w naszej parafii jako lektor, oraz rodzin naszej parafii reprezentowanych przez Joannę i Jacka Hermanów.
Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.