Pierwsze z cyklu spotkań małżeńskich

unnamed zmniejszone
W niedzielę 26 stycznia 2014 r. odbyło się pierwsze z serii spotkań małżeńskich w naszej parafii. Naszą wspólnotę gościły Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi w swojej kaplicy. Na spotkanie przybyło wiele par, które miały okazję na chwilę przemyśleń dotyczących rodziny, małżeństwa i wiary. Pary obejrzały krótki film, podjęły refleksję nad czasem poświęcanym pracy i dzieciom, wysłuchały świadectwa małżeństwa Anity i Grzegorza Korów, włączyły się we wspólną modlitwę zachęcone przez  Księdza Krzysztofa Bodeckiego, spotkali się z sąsiadami znanymi dotychczas tylko ze spotkań podczas Mszy Świętych niedzielnych, oraz wielbiły Pana Boga śpiewem. Spotkanie zostało zorganizowane i poprowadzone przez małżeństwo Joasi i Jacka Hermannów.
galeria
Następne spotkanie z serii odbędzie się w niedzielę 9.02 o godzinie 17stej, zapraszamy zarówno tych, którzy byli na pierwszym spotkaniu jak i wszystkich innych, którzy chcieliby w dobrej atmosferze podjąć refleksję nad swoją rodziną w kontekście wiary.